Logolar Anlatıyor!


Ekran Resmi 2015-01-15 20.59.05

Bildiğiniz üzere popüler bilim ağırlıklı blog sayfamızda zaman zaman kişisel gelişim, sosyal medya ve mesleklere dair yazıları da paylaşıyoruz. Bu kez de ünlü firmaların logolarındaki gizemleri anlatan bir infografikle karşınızdayız.

Bilgiyi Aktarmak İçin Yeni Bir Araç: İnfografik

Bilgiyi; görsellikle işleyip, hızlıca ve zihinlerde daha kalıcı olacak şekilde aktarmak diye özetlenebilecek infografik son yıllarda yaygınlaşan bir tarz.

http://www.dailyinfographic sitesi bizim de sık sık referans gösterdiğimiz birbirinden değerli infografikler yayınlıyor. Site en yeni çalışmalarından birinde ünlü markalara değiniyor.

Çalışma; Cisco, Gillette, Formula 1, Unilever, BMW, Coca-Cola başta olmak üzere birçok köklü ve popüler markanın yanı sıra spor takımları ve çeşitli kuruluşların markalarına özenle işlediği mesajları görmek için tam size bir infografik.

Geleceğin marka yöneticileri ve grafik tasarımcıları parlak fikirleriyle ortaya çıkmak için bir kıvılcım beklerken, işe farklı bir logo tasarlamak ve topluma benimseterek başlamak istiyorsa işte link burada.

Önermek bizden, ilham almak sizden.

15 Ocak 2015, Kaynak: http://www.dailyinfographic.com

Fotoğraf Kaynağı: http://www.dailyinfographic.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s