Sosyal Medya’sız Olmuyor!


Ekran Resmi 2015-01-07 03.46.07

İtiraf edelim ki bu çağda yavaş yavaş hepimiz birer internet bağımlısı olma yolundayız. Kimimiz için bu durum işinin gereği olarak normal karşılansa da, bazen de durumu kontrolümüzde tutmakta zorlanabiliyoruz.

Sosyal Medya’da Hangi Gün ve Saatler Avantajlı ?

İşin sıkıntılı kısmını geride bırakıp, sosyal medyanın kullanıcıya sağlayabileceği avantajları dikkate alalım. http://www.dailyinfographic.com sitesinde yayınlanan bir infografik tam da bu konuya dikkati çekiyor. Site yayınladığı infografikle; Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+, Pinterest, Tumblr gibi belli başlı sosyal medya uygulamaları ve siteleri için kritik gün ve saatler başta olmak üzere faydalı bazı bilgileri bizlere sunuyor.

İster işiniz isterse şahsi kullanımız için olsun, bu tavsiyeleri dikkate almak faydalı olabilir. Sonuçta günümüzde herkes farkındalık oluşturmak için bir çaba içine giriyor.

Hangi saat aralığının daha dikkat çekici hangisinin önemsiz olduğu, fotoğraf veya video kullanımının etkisi, güncel paylaşımların önemi, artış gösteren yaş aralığı gibi farklı konularda detaylı bilgiler içeren bu infografiğe şu linkten de ulaşabilirsiniz.

Tüm takipçilerimizin ve sosyal medya ile uğraşanların daha popüler olacağı günlere ulaşmak dileğiyle.

7 Ocak 2015, Kaynak: http://www.dailyinfographic.com

One Comment Kendi yorumunu ekle

  1. AYKIRI SESLER dedi ki:

    Her ne kadar güncel olmasa da yazı hala geçerliliğini koruyor. Hatta daha da önem arz etmeye başladı sosyal medya. Bununlar ilgili benim de bir yazım var göz atmanızı çok isterim.
    https://bloghocaniz.com/sosyal-medya-nedir/

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s