2014 Yılı Blog Gündemi


Ekran Resmi 2015-12-31 10.23.13

Popüler bilim dünyasından gelişmeleri paylaştığımız blog sayfamızda bir yılın daha sonuna geldik.

2012 yılının Kasım ayından bu yana yayında olan blogumuz 2014 yılında 50. kez sizlerle. Bu yıl yayınladığımız 49 yazıda sıklıkla; uzay araştırmaları, günlük hayatımızı kolaylaştıracak teknolojiler, küresel sorunlar ve meslekler hakkında yazılara yer verdik.

Bu yıl en çok yazıyı 25 kez ile Pazar günü yayınlarken, en çok görüntülemeyi ise 8 Aralık 2014 tarihinde 178 hit ile elde ettik.

Siz değerli okuyucularımız bu yıl 217 kez ile en çok “Endüstri Mühendisi Ne Yapar ?” başlıklı yazımızı okudu, bunun yanı sıra en çok okunan yazılarımız arasında genelde meslek tanıtım videolarımızın olması da dikkat çekici bir başka konu.

Elbette işin bir de erişim noktası var. Okuyucularımız bu yıl bizi en çok Twitter, Facebook ve web sitemizden (www.agu.edu.tr) takip ederken, sosyal medyanın önemini bir kez daha fark etmemizi sağladılar.

Ayrıca bu yıl başta Türkiye olmak üzere 50 ülkeden yaklaşık 10 bin ziyaretçimiz oldu. Bizi takip eden ülkeler arasında Türkiye’den sonra ABD, Rusya, İngiltere ve Almanya başı çekerken, tüm kıtalardan sayfamıza ziyaret gerçekleştirilmesi ayrıca sevindirici bir nokta oldu diyebiliriz.

2015 yılında da yepyeni buluşlar, icatlar, farklı konularla sizlerle birlikte olmak dileğiyle…Mutlu Yıllar!

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s