Explorer 10


İnsanlık internetle tanıştığından beri teknoloji çok hızlı bir ivme içinde bulunmaya devam ediyor. Buna bir örnek olarak gösterebileceğimiz arama motorları ise, artık hayatımıza hem sözlük anlamı olan kelimelerle hem de bizi bilgiye kolay ulaştırma gibi hayati işlevlerle girmiş durumda.

İnternet Explorer, Yahoo, Google, Mozilla, Safari, Opera, Bing ve Yandex gibi birçok arama motorunun bulunduğu günümüzde artık eskisi kadar rağbet görmeyen İnternet Explorer sahaya yeni bir atılımla dönme peşinde.

Artık bir standart haline gelmeye başlayan dokunmatik teknolojisini de içeren ve rakiplerinin gerçekleştirdiği atılıma cevap vermek isteyen Explorer 10, Windows 8 kullanıcıları için standart olarak sunuluyor.

Günümüzde özellikle virüs ve hacklenme kaynaklı sorunlarla boğuşan kullanıcıları sevindirecek don’t track (takip edilmeme) özelliği de Explorer için artı hanesinde sayılacak bir başka nokta olarak göze çarpıyor.

Yeni Internet Explorer ile ilgili yapım süreci ve özelliklerine dair merak ettiklerinizi üstteki videodan öğrenip, kullanıma hazırlanabilirsiniz.

11 Mayıs, Kaynak: arstechnica.com & Youtube.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s