Hep Daha İleri!


felix-baumgartner-red-bull-stratos-01

İnsanlık her zaman gelişim gösteren bir yapıya sahip oldu. Bu gelişimi tarih içinde farklı kitleler sürüklerken diğerlerine de bir nevi öncülük yapmış oldular. www.wizgig.com sitesi de kişisel ve toplumsal gelişim konularına parmak basan ipuçlarını içeren tarzıyla insanlara yardımcı olmaya çalışıyor.

Sitede özellikle günlük hayatımızı yakından ilgilendiren konu başlıklarını ve faydalı ipuçlarını görüyoruz. http://www.wizgig.com; hayat tarzı, motivasyon, tanışma, öğrenme yöntemleri, kalabalık önünde konuşabilme ve stres ile başa çıkma gibi herkese mutlaka gereken bilgileri kısa notlar ile aşmamıza yardımcı olabilecek bir site. Bunun dışında sadece özel ilgi alanı kategorisine girebilecek balık tutma, finans, golf ve web dizaynı gibi konulara da parmak basan site, aslında çoğumuzun bildiği fakat dikkat etmediği noktaları cilalayıp bizlere sunuyor.

Özellikle bireysel bazda kendinizi ileri taşıyacak konulara odaklanmanızı tavsiye edebileceğimiz site sayesinde belki de bilmeden her gün rutin olarak yaptığınız faaliyetlerin ne kadar önemli ve yararlı olduğunu göreceksiniz. Bu da sonuç itibariyle hayatın sizin adınıza daha yaşanılabilir olmasını da sağlayacak.

Tabi ki yazıları okuduktan sonra Felix Baumgartner gibi uzaydan atlamanıza gerek yok ama kendi zirvenize çıkıp oradan hayatınızın akışına bakmanız mutlaka faydalı olacak.

11 Nisan, Kaynak: http://www.wizgig.com

Fotoğraf Kaynağı: http://investing.covestor.com

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s